Quanzhou WeFoam trading Co.,Ltd

Quanzhou WeFoam trading Co., Ltd.

Free call Video chat
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności: Producent, Eksporter, Firma Handlowa, Sprzedawca
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
marki: wefoam
Ilość pracowników: 500~1000
Coroczne wyprzedaże: 60million-100billion
Rok założenia: 2020
pc Export: 70% - 80%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie

Założona w 2020 roku, Quanzhou WeFoam trading Co., Ltd.jest profesjonalnym producentem i eksporterem zajmującym się projektowaniem, rozwojem i produkcją arkuszy pianki EVA, pokładów łodzi EVA, podłóg do kamperów, maty do wózka golfowego, podkładek antypoślizgowych do kajaków, podkładek trakcyjnych do surfowania i innych produktów z pianki EVA.Znajdujemy się w Quanzhou, z wygodnym dostępem do transportu.Wszystkie nasze produkty spełniają międzynarodowe standardy jakości i cieszą się dużym uznaniem na wielu różnych rynkach na całym świecie.Nasza fabryka zajmuje powierzchnię 200 akrów i posiada standardowe budynki fabryczne o powierzchni około 60000 metrów kwadratowych.Posiadamy 12 zaawansowanych linii produkcyjnych i kompletny sprzęt badawczo-rozwojowy oraz profesjonalną grupę badawczo-rozwojową.

WeFoam jest zawsze gotowy.Nasz zespół jest doświadczony, entuzjastyczny i zmotywowany.Pls skontaktuj się z nami w dowolnym momencie.

Historia

Nasza fabryka Sansd (Fujian) Plastic Co., Ltd, specjalizująca się w produkcji pianki EVA, PE, EPDM itp., Jest największym producentem pianek z tworzyw sztucznych w Azji.

-200 000 metrów kwadratowych powierzchni zabudowy

- 20 zaawansowanych linii produkcyjnych i profesjonalny zespół badawczo-rozwojowy z kompletnym wyposażeniem badawczo-rozwojowym.

-Od 1982 roku, około 40 lat doświadczenia w produkcji pianki EVA

Usługa

Nasze produkty do podłóg morskich mają wyjątkową przyczepność zarówno na mokro, jak i na sucho, dzięki czemu Twoja łódź jest bezpieczniejsza, czystsza i wygodniejsza.

Nasz materiał pokładowy z pianki EVA jest wykonany z inhibitorów odpornych na promieniowanie UV, aby zatrzymać blaknięcie koloru;jego jakość jest wystarczająco stabilna, aby zapobiec kurczeniu się.

-najwyższa jakość

-konfigurowalny

-najszybszy czas realizacji

- doskonała obsługa klienta

Nasz zespół

Nasza fabryka zajmuje powierzchnię 200 akrów i posiada standardowe budynki fabryczne o powierzchni około 60000 metrów kwadratowych.Posiadamy 20 zaawansowanych linii produkcyjnych i kompletny sprzęt badawczo-rozwojowy oraz profesjonalną grupę badawczo-rozwojową.

WeFoam jest zawsze gotowy.Nasz zespół jest doświadczony, entuzjastyczny i zmotywowany.Pls skontaktuj się z nami w dowolnym momencie.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość